Książka dla fanów gier

Kompendium wiedzy o świecie gry

Gracze czekający na premierę najnowszej produkcji twórców Wiedźmina, z pewnością z niecierpliwością oczekują na premierę “Cyberpunk 2077”, która ukaże się w wersji na Xbox One, Playstation 4 oraz na PC. Fakt, że wytwórnia dwa razy przekładała już wypuszczenie gry na rynek, tylko rozbudził ciekawość i apetyt fanów, którzy chcieliby już dowiedzieć się czegoś o świecie przedstawionym. Chociaż pływa będzie dostępna w sklepach dopiero w listopadzie 2020 roku, już dzisiaj można zamawiać różnego rodzaju dodatki i gadżety dla koneserów. Bardzo ciekawą pozycją na tym tle wydaje się “Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077“, której autor Marcin Batylda dołożył największych starań, by w jak najdokładniejszy i jak najbardziej interesujący sposób opisać postaci, wydarzenia czy mechanizmy związane z fikcyjnym uniwersum. Po pozycję tę powinni sięgnąć szczególnie te osoby, które nie mogą doczekać się, aż chwycą za pada czy myszkę komputerową i zagłębią się w uliczkach dystopicznego Night City. Książka pojawi się bowiem w księgarniach niemal miesiąc wcześniej niż będzie można kupić grę. Wydaje się, że trzydzieści dni to dużo czasu, by zaspokoić nieco swój apetyt i przygotować się na właściwą część rozgrywki.

Ilustrowana encyklopedia

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077” w drobiazgowy sposób opisuje wszystko to, co przygotowali dla graczy twórcy. Całą publikację otwiera dokładne przedstawienie miasta, w którym rozgrywa się akcja. Jak można dowiedzieć się z albumu Marcina Batyldy, akcja osadzona jest w retrofuturystycznej przyszłości, a dokładnie w 2077 roku, w Night City, czyli ogromnym megapolis składającym się z kilku dystryktów. Główną postacią jest najemnik V starający się przeżyć w pełnym niebezpieczeństw świecie i pragnącym zdobyć implant nieśmiertelności gwarantujący życie wieczne. V dla każdej osoby grającej w “Cyberpunk 2077” będzie jednak wyglądał nieco inaczej, a to dlatego, że twórcy skonstruowali bardzo skomplikowany edytor postaci umożliwiający dobór i modyfikację takich cech jak:

  • płeć,
  • wiek,
  • kolor oczu,
  • kolor skóry,
  • kolor włosów,
  • fryzurę,
  • ubranie,
  • inne atrybuty potrzebne w trakcie rozgrywki.

Jak zapewnia autor Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077 z TaniaKsiazka, różnić będzie się nie tylko wygląd bohaterów, ale także przebieg rozgrywki u poszczególnych użytkowników. Twórcy zadbali bowiem o to, by każdy gracz miał wybór i mógł podążać jedną z kilku dostępnych ścieżek, decydując się na rolę technika, hakera czy najemnika.

Kawa zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com